Koszty i sposoby dostawy

 

Dostawa: dostawa zakupionego towaru odbywa się za pomocą kuriera DPD lub do wybranego przez klienta paczkomatu inPost. Kupujący, na swoim koncie może sprawdzić numer listu przewozowego, za pomocą którego będzie mógł śledzić status przesyłki.

 

Termin doręczenia: termin doręczenia paczki zależy od firmy kurierskiej i może wynieść do 72 godzin licząc od momentu nadania paczki.

 

Koszt dostawy: koszty dostawy naliczane zostaną automatycznie podczas finalizowania zakupów. Koszt dostawy uzależniony jest od wagi paczki, wybranej formy dostawy oraz formy płatności.

- w przypadku odbioru osobistego w siedzibie sklepu, niezależnie od wagi - 0 zł.

- w przypadku dostawy kurierem DPD i przedpłaty na konto, koszt paczki od 0 do 30 kg wynosi 17 zł. Zakupy powyżej 30 kg zostaną podzielone na kilka paczek, a opłata zostanie zwielokrotniona. W przypadku płatności za pobraniem koszt paczki wzrasta o dodatkowe 7 zł.

- w przypadku dostawy do wybranego paczkomatu inPost i przedpłaty na konto, koszt przesyłki od 0 do 25kg wynosi 14 zł. UWAGA: z uwagi na ograniczenia w masie, rozmiarze i wartości przesyłki zastrzega się możliwość anulowania tej metody dostawy.

 

W jaki sposób pakujemy Twoją paczkę: dokładamy wszelkich starań aby zakupiony towar był dobrze zabezpieczony podczas transportu. W przypadku uszkodzenia paczki należy zgłosić uszkodzenie kurierowi oraz skontaktować się z nami w celu uzgodnienia dalszego postępowania.