Myjki STIHL

16-10-2023

Myjki ciśnieniowe STIHL to jedne z tych narzędzi, bez których ciężko obejść się w przydomowych porządkach. Ekologiczne, dzięki myciu strumieniem wody bez chemikaliów, niezawodne i praktyczne jak wszystkie urządzenia niemieckiego producenta. Bez problemu poradzą sobie z błotem, szlamem i piaskiem. Regulowane dysze, wygodna lanca i różnej długości (w zależności od modelu) zbrojone węże ułatwiają prace czyszczące. Spory jest również wybór mocy urządzeń, a tym samym możliwości uzyskania wysokiego ciśnienia. Dzięki temu możemy bez problemu dobrać myjkę do swoich potrzeb.

pilax.pl - blog - myjki STIHL

Urządzenie o mniejszej mocy i ciśnieniu będzie idealnym rozwiązaniem do mycia mebli ogrodowych, samochodu czy oczyszczenia schodów i kostki przed domem. Mocniejsze przydadzą się do mycia fasad, dachu, rynny, solidnie wyczyści kostkę brukową, wylewki czy płytki tarasowe. Najmocniejsze będą niezastąpione w firmie, warsztacie czy hali. W przypadku używania wewnątrz pomieszczeń.

pilax.pl - blog - myjki STIHL

Myjki STIHL to urządzenia na lata pracy - oczywiście przy właściwej obsłudze i serwisowaniu. Są urządzeniami wysoce przemyślanymi. Wygoda użytkownika i ergonomia obsługi są na wysokim poziomie. Równie jak prostota i intuicyjność obsługi oraz wysoka jakość wykonania i niezawodność, z której słyną produkty STIHL. Zapraszamy Was dziś do krótkiego przeglądu myjek ciśnieniowych STIHL.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 80 X, moc 1,7kW; 90Bar

STIHL RE 80 X o mocy 1.7 kW i ciśnieniu roboczym 90 Bar to poręczna, kompaktowa i stosunkowo lekka myjka wysokociśnieniowa. Posiada solidną pompę generującą maksymalne ciśnienie 120 bar, co przekłada się na skuteczną i dokładną pracę z mocnym strumieniem wody. Pracę zdecydowanie ułatwiają dwie dysze (rotacyjna i płaska z regulacją ciśnienia), które możesz zmienić w zależności od wymogów czyszczonej powierzchni.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 110; moc 1,7kW; 120Bar

STIHL RE 110 o mocy 1.7 kW i ciśnieniu roboczym 110 Bar to poręczna i komfortowa myjka wysokociśnieniowa zaopatrzona w zintegrowany wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, długą lancę i praktyczny boczny schowek. Dołączony w komplecie zestaw do rozpylania detergentu, pozwala na zastosowanie środka czyszczącego przy bardziej wymagających zabrudzeniach. Szybkozłącze umiejscowione zarówno przy lancy jak i samej myjce, umożliwia szybkie, proste i bezpieczne przyłączanie węża wysokociśnieniowego, a jednocześnie po jego demontażu, łatwe przechowywanie zarówno węża, jak i pozostałych elementów zestawu, w specjalnych uchwytach.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 110 PLUS; moc 1,7kW; 120Bar

STIHL RE 110 PLUS o mocy 1.7 kW i ciśnieniu roboczym 110 Bar to rozbudowana wersja myjki RE 110, posiadająca w zestawie zwijany wąż na bębnie, zintegrowany wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, długą lancę i praktyczny boczny schowek. Pompa generuje maksymalne ciśnienie 120 bar, co przekłada się na skuteczną i dokładną pracę z mocnym strumieniem wody. Pracę zdecydowanie ułatwiają dwie dysze (rotacyjna i płaska z regulacją ciśnienia), które przechowasz po pracy, wraz z przewodem, w bocznej skrytce.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 120; moc 2,1kW; 140Bar

STIHL RE 120 o mocy 2.1 kW i ciśnieniu roboczym 125 Bar to myjka wysokociśnieniowa zaopatrzona w zintegrowany wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, długą lancę i praktyczny boczny schowek. Solidna pompa generuje maksymalne ciśnienie 140 bar. Transport myjki ułatwia dodatkowy, aluminiowy uchwyt transportowy. W komplecie myjka posiada zestaw do rozpylania detergentu z funkcją dozowania, pozwalający na zastosowanie środka czyszczącego przy bardziej wymagających zabrudzeniach.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; moc 2,3kW; 150Bar

STIHL RE 130 PLUS o mocy 2.3 kW i ciśnieniu roboczym 135 Bar to myjka wysokociśnieniowa w rozbudowanej wersji PLUS. Jest ona zaopatrzona w zintegrowany bęben na wąż, wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, długą lancę i praktyczny boczny schowek. Szybkozłącze umiejscowione zarówno przy lancy jak i samej myjce, umożliwia szybkie, proste i bezpieczne przyłączanie węża wysokociśnieniowego, a jednocześnie po jego demontażu, łatwe przechowywanie zarówno węża, jak i pozostałych elementów zestawu, w specjalnych uchwytach.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 150; moc 2,9kW; 180Bar

STIHL RE 150 o mocy 2.9 kW to wyjątkowo komfortowa myjka wysokociśnieniowa. Jest ona zaopatrzona w wózek jezdny, aluminiowy uchwyt oraz długą lancę. Posiada solidną pompę generującą maksymalne ciśnienie 140 bar. Wygoda użytkownika i ergonomia obsługi są na wysokim poziomie. Równie jak prostota i intuicyjność obsługi oraz wysoka jakość wykonania i niezawodność, z której słyną produkty STIHL.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 150 PLUS; moc 2,9kW; 180Bar

STIHL RE 150 PLUS o mocy 2.9 kW i ciśnieniu roboczym 140 Bar to rozbudowana wersja poprzednio omawianej myjki. Wyposażona standardowo w długi wąż nawinięty na wygodny w obsłudze bęben, umiejscowiony w górnej części myjki, pozwala na bardzo komfortową pracę i szybkie oraz łatwe dostosowanie długości węża do aktualnie wykonywanej pracy. Ułatwia też utrzymanie porządku w miejscu przechowywania myjki.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 170; moc 3,3kW; 180Bar

STIHL RE 170 o mocy 3.3 kW i ciśnieniu roboczym 150 Bar to bardzo mocna i nad wyraz solidna myjka wysokociśnieniowa. Jest ona zaopatrzona w m.in. wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, czy długą lancę. Posiada solidną pompę generującą co przekłada się na skuteczną i dokładną pracę z mocnym strumieniem wody. Pracę zdecydowanie ułatwiają dwie ceramiczne dysze - rotacyjna i płaska, standardowo oferowane w tym zestawie.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 170 PLUS; moc 3,3kW; 180Bar

STIHL RE 170 PLUS o mocy 3.3 kW i ciśnieniu roboczym 150 Bar to myjka wysokociśnieniowa w rozbudowanej wersji PLUS, co oznacza bogate, ponadstandardowe wyposażenie. Jest ona zaopatrzona w zintegrowany bęben na wąż ze składaną rączką, wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, czy długą lancę. W komplecie myjka posiada zestaw do rozpylania detergentu z funkcją dozowania, pozwalający na zastosowanie środka czyszczącego przy bardziej wymagających zabrudzeniach.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 232; moc 3,3kW; 200Bar

STIHL RE 232 mocy 3.3 kW to bardzo mocna myjka wysokociśnieniowa a zarazem model podstawowy w klasie profesjonalnej. Posiada solidną pompę generującą maksymalne ciśnienie aż 200 bar . Jest ona zaopatrzona w m.in. wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, czy długą lancę i uchwyt transportowy. Na wyposażeniu ma też system do rozpylania detergentu z zewnętrznego pojemnika, z funkcją dozowania na panelu w myjce co pozwala na zastosowanie środka czyszczącego przy bardziej wymagających zabrudzeniach.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 232; moc 3,3kW; 200Bar + dysza piany

Myjka STIHL RE 232 o mocy 3,3 kW oferowana jest również w wersji wyposażonej standardowo w dyszę piany, zwiększającą funkcjonalność myjki a jednocześnie podnoszącą komfort naszej pracy. To również myjka z klasy urządzeń profesjonalnych, przystosowana do długiej i intensywnej pracy w ciężkich warunkach.

pilax.pl - blog - myjki STIHL

Szeroki wybór myjek ciśnieniowych STIHL umożliwia dopasowanie urządzenia do potrzeb i wymogów każdego użytkownika. Niezależnie od dokonanego wyboru, myjki STIHL zapewniają wysoki komfort i niezawodność działania. Jeśli nie jesteś pewien, która z myjek STIHL będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie na miejscu chętnie pomożemy w wyborze i rozwiejemy wszelkie wątpliwości :-)

Polecane produkty