Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; moc 2,3kW; 150Bar

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4950 011 4560
 • Producent: STIHL
 • Dostępność: Jest (dostępność faktyczna) Jest (dostępność faktyczna)

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 785,06 zł brutto
 • Cena katalogowa: 1 899,00 zł
 • (Cena katalogowa netto: 1 543,90 zł)
 • Rabat: -113,94 zł
 • (Rabat netto: -92,63 zł)
 • Cena netto: 1 451,27 zł / szt. 1 785,06 zł / szt.
 • szt.

Ciężko dziś wyobrazić sobie przydomowe prace, mycie dużych narzędzi, sprzątanie garażu lub warsztatu bez solidnej myjki ciśnieniowej. Nie od dziś kojarzą nam się one z bezpiecznym i efektywnym czyszczeniem. I choć mogą być używane jedynie na powierzchni odpornej na działanie wody pod ciśnieniem, to bezpieczeństwo ich polega na możliwości mycia samą wodą, bez chemikaliów. Bez problemu poradzą sobie z błotem, szlamem i piaskiem.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS ; moc 2,3kW; 150Bar

Myjki elektryczne, jak wszystkie produkty firmy STIHL, są urządzeniami wysoce przemyślanymi. Wygoda użytkownika i ergonomia obsługi są na wysokim poziomie. Równie jak prostota i intuicyjność obsługi oraz wysoka jakość wykonania i niezawodność, z której słyną produkty STIHL. Posiadają szereg udogodnień, w zależności od modelu są to: schowek na przewód elektryczny, uchwyt lub rolka do węża ciśnieniowego, miękki uchwyt lancy zwiększający komfort pracy, szybko złączki do węża, kółka transportowe czy regulowany uchwyt.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS ; moc 2,3kW; 150Bar

STIHL RE 130 o mocy 2.3 kW i ciśnieniu roboczym 135 Bar to poręczna i komfortowa myjka wysokociśnieniowa w rozbudowanej wersji PLUS. Jest ona zaopatrzona w zintegrowany bęben na wąż, wózek jezdny, aluminiowy uchwyt, długą lancę i praktyczny boczny schowek. Posiada solidną pompę generującą maksymalne ciśnienie 150 bar, co przekłada się na skuteczną i dokładną pracę z mocnym strumieniem wody. Pracę zdecydowanie ułatwiają dwie dysze (rotacyjna i płaska z regulacją ciśnienia), które możesz zmienić w zależności od wymogów czyszczonej powierzchni, a przechowujesz po pracy, wraz z przewodem, w bocznej skrytce.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS ; moc 2,3kW; 150Bar

Transport myjki ułatwia dodatkowy, aluminiowy uchwyt transportowy. W komplecie myjka posiada zestaw do rozpylania detergentu z funkcją dozowania, pozwalający na zastosowanie środka czyszczącego przy bardziej wymagających zabrudzeniach. Szybkozłącze umiejscowione zarówno przy lancy jak i samej myjce, umożliwia szybkie, proste i bezpieczne przyłączanie węża wysokociśnieniowego, a jednocześnie po jego demontażu, łatwe przechowywanie zarówno węża, jak i pozostałych elementów zestawu, w specjalnych uchwytach. Ergonomia dopracowana do perfekcji.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS ; moc 2,3kW; 150Bar

Specyfikacja:

- Ciśnienie robocze 135 bar

- Maksymalne ciśnienie 150 bar

- Minimalna wydajność pompy 420 l/h

- Maksymalna wydajność pompy 500 l/h

- Maksymalna temperatura wody zasilającej 40oC

- Ciężar 21,2 kg

- Moc 2,3 kW

- Długość przewodu 5 m

- Długość przewodu wysokociśnieniowego 9 m

- Napięcie sieciowe 230 V

 

Udogodnienia i Wyposażenie:

- Wąż z oplotem stalowym

- Praktyczny schowek

- Miękki uchwyt

- Dysza rotacyjna

- Płaska dysza z regulacją ciśnienia

- Uchwyt na kable

- Zestaw do rozpylania detergentu z systemem dozowania

- Aluminiowy uchwyt teleskopowy

- Szybkozłączka

- Szybkozłącze

- Uchwyt transportowy

- Zintegrowany wózek jezdny

- Regulowany pistolet ciśnieniowy

- Pozycja postojowa

- Silnik indukcyjny

- Pompa wysokociśnieniowa z aluminium

- Bęben na wąż wysokociśnieniowy

 

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Wąż z oplotem

Wąż z oplotem stalowym gwarantuje długą, bezawaryjną pracę. Wzmocnienie oplotem zwiększa w sposób znaczący jego wytrzymałość przy najcięższych nawet pracach.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Praktyczny schowek

Praktyczny schowek, umiejscowiony z boku urządzenia, pozwala na bezpieczne przechowywanie przewodu zasilającego oraz dyszy oferowanych w zestawie.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Miękki uchwyt

Miękki uchwyt, w który wyposażona jest lanca, pozwala na komfortową pracę, niezależnie od długości jej trwania.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Dysza rotacyjna

Dysza rotacyjna pozwala na uporanie się z wyjątkowo uporczywym brudem. Duże pokrycie powierzchni i wysoka skuteczność czyszczenia możliwa jest dzięki ruchowi obrotowemu strumienia wody.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Dysza płaska

Dysza płaska z kolei, umożliwia czyszczenie większych, a zarazem bardziej wrażliwych powierzchni. Regulacja ciśnienia pozwala na dobranie odpowiedniej mocy strumienia, zależnie od typu powierzchni.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Uchwyty na kable

Uchwyty na kable znajdujące się w bocznym schowku, ułatwiają jego przechowywanie bez zaplątania, a przez to równie szybkie jego rozwinięcie.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Zestaw do rozpylania detergentu z systemem dozowania

Zestaw do rozpylania detergentu z systemem dozowania pozwala na dodanie środka czyszczącego do rozpylanego strumienia wody, co z kolei ułatwia usunięcie wyjątkowo opornych zabrudzeń. Zestaw mocowany jest do lancy urządzenia.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Aluminiowy uchwyt teleskopowy

Aluminiowy uchwyt teleskopowy, który jest składany, ułatwia przechowywanie i transport urządzenia, minimalizując jego wymiary, bez uszczerbku dla ergonomii podczas pracy myjki.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Szybkozłączki

Szybkozłączki węża wysokociśnieniowego (u góry - przy dołączaniu do myjki, na dole - dołączanie do lancy) umożliwiają szybkie, bezpieczne i trwałe połączenie oraz równie łatwy demontaż po pracy. Obrotowe łącze zapobiega skręcaniu węża podczas pracy.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Uchwyt transportowy

Uchwyt transportowy to dodatkowy, zlokalizowany na spodzie myjki uchwyt, ułatwiający przenoszenie i transport urządzenia. Ten model posiada wzmocniony uchwyt aluminiowy.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Regulowany pistolet ciśnieniowy

Regulowany pistolet ciśnieniowy pozwala na szybkie i łatwe dopasowanie strumienia wody do aktualnie wykonywanej pracy i rodzaju mytej powierzchni.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Zintegrowany wózek jezdny

Zintegrowany wózek jezdny, dzięki dużym kołom, umożliwia pokonywanie dowolnego terenu, łącznie ze schodami. Dzięki temu, manewrowanie myjką jest wyjątkowo komfortowe.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Pozycja postojowa

Pozycja postojowa to specjalne, wbudowane w myjkę miejsce, w którym postawisz lancę podczas przerwy w pracy czy też przechowywania urządzenia.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Silnik indukcyjny

Silnik indukcyjny, zamontowany w myjce, zapewnia urządzeniu wysoką wydajność i trwałość na lata.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Pompa wysokociśnieniowa wykonana z aluminium

Pompa wysokociśnieniowa wykonana z aluminium, to gwarancja wysokiej żywotności połączonej z obniżoną wagą całkowitą urządzenia.

Myjka ciśnieniowa elektryczna STIHL RE 130 PLUS; Bęben na wąż wysokociśnieniowy

Bęben na wąż wysokociśnieniowy to dodatek wersji PLUS. Specjalna prowadnica ułatwia zwijanie węża, umożliwiając zwinięcie nawet jedną ręką. Porządek pod kontrolą.